Rekolekcje

 

Ruszyły zapisy na rekolekcje


 

JEZUS NA STADIONIE 2017.

 

 

Zapraszamy na stronę

 

www.jezusnastadionie.pl

 

***************************** 

Zapraszamy do katedry warszawsko-praskiej na Niedziele Uwielbienia, które są owocem rekolekcji Jezus na stadionie. Odbywają się one w każdą drugą niedzielę miesiąca.


Kolejne uwielbienie odbędzie się w niedzielę 11 grudnia.

 


O godz. 14.00 konferencja, o godz. 15.00 Eucharystia i uwiebienie. Módl się z nami nadal!

 

******************************

 

W roku 2016 nie są planowane już żadne rekolekcje z o.Johnem w Polsce. Następne odbędąsie w roku 2017, ale terminy i miejsca pojawią się dopiero po potwierdzeniu przez ojca jego możliwości przyjazdów i po podpisaniu zgód przez polskich biskupów. Proszę o cierpliwość i o modlitwę w intencji planów na przyszły rok.

 

 

******************************

 

UWAGA!

KTOŚ PODSZYWA SIĘ POD O.JOHNA I ROZSYŁA MAILE Z PROŚBĄ O PIENIĄDZE, KTOŚ ZAŁOŻYŁ TEZ JEGO FAŁSZYWY PROFIL NA FACEBOOKU (OJCIEC NIE MA KONTA NA FACEBOOKU) I STAMTĄD RÓWNIEŻ PROSI O DOTACJE. PROSZĘ NA TO NIE REAGOWAĆ. O.JOHN NIE MA Z TYM NIC WSPÓLNEGO.

 

To jego oświadczenie:

 
I apologize if you are one of those who were lied to, deceived and written to asking for money via Facebook and emails. I never ask for money in that way and please I never receive money via Western union or moneygram. All money is through the bank account in my name or Father Bash Foundation account in centenary bank. I am sorry if you were affected by the group of con men.
 

Obejrzyj nagranie tutaj:

 

******************************

W sprawach związanych z rekolekcjami proszę pisać na adres: stomasza@o2.pl